LOTERIA  LOSOFIX! 
PO PROSTU LOSUJ

Losofix - oszczędność czasu, czyli

Legalne losowanie od ręki

Nie musisz już martwić się uciążliwymi formalnościami i terminami. Nasza legalna loteria, Losofix, pozwoli Twojemu biznesowi wybić się ponad konkurencję. Zdobędziesz nowych klientów, wyróżnisz się na rynku, i co najważniejsze - zrobisz to w pełni zgodnie z przepisami. To działa – prosto i skutecznie. Przyciągaj klientów do Twojego biznesu online, nie czekając na żadne zezwolenia.

 
Losofix czyli nie czekaj na loterię, bo...

Ta loteria czeka na Ciebie!

Zezwolenie na loterię wymaga czasu i formalności. Według przepisów są to aż dwa miesiące oczekiwania, kilkanaście dokumentów i spora opłata za wydanie zezwolenia. Z Losofix uruchomisz losowanie w 2 dni, a nie w 2 miesiące.

Jak to jest możliwe? Nasz mentor powiedział: “Jeżeli Twój klient nie może czekać na loterię to niech TA LOTERIA CZEKA NA KLIENTA”. Urząd wydał zezwolenie w ten sposób powstała pierwsza błyskawiczna loteria, która trwa nieustannie, cały rok i czeka. A ty możesz zamówić w tej loterii, od ręki, bez czekania losowanie nagród. Po prostu losujesz i gotowe!

Wybierz Losofix®

Skuteczna i bezpieczna metoda losowania

  • Oferujemy skuteczną i legalną metodę. Nie musisz się martwić biurokracją. Nie marnuj czasu ani pieniędzy.
  • Poszukujesz aktywnych klientów, wysokiej konwersji oraz zwrotu z inwestycji? Statystyki mówią same za siebie: aż 67% internautów* bierze udział w loteriach online. Przyciągniesz ich do swojego biznesu jak magnes! (* badania własne).
  • Działaj, zanim konkurencja Cię wyprzedzi. Legalnie i sprawnie przetestuj magnetyczną loterię dzięki naszej licencji na loterię Losofix, którą wydał Dyrektor Izby Administracji Skarbowej. Pozyskaj klientów poprzez losowanie nagród.

 

Mówią o nas

"W biznesie liczy się partnerstwo, a w loterii - rzetelność. Dziękuję zespołowi Nofsza za znalezienie najlepszego rozwiązania loteryjnego, dopasowanego do misji Fairtrade Polska." 
Zbigniew Szalbot, FAIRTRADE. 

"W zaledwie dwa tygodnie dzięki loterii zebraliśmy dziesięciokrotnie więcej opinii konsumenckich niż w kilka miesięcy regularnej pracy. To naprawdę robi wrażenie. Dziękujemy ekspertom loteria.org.pl za wsparcie." 
Arkadiusz Sowiński, OBI. 

"Udało nam się zwiększyć sprzedaż przy minimalnym zaangażowaniu zasobów i pracowników." Błażej Rozmarynowicz, GIACOMINI. 

"W ciągu tygodnia nasza ocena w Google wzrosła z 3.7 do 4.8. Odpowiednia kombinacja nagród spowodowała lawinę pięciogwiazdkowych opinii od naszych klientów. Świetna robota." Dariusz Kordulasiński, AKROSOFT. 

"Nasza akcja szczepionkowa została uruchomiona szybko i bezbłędnie. Rekomenduję zespół Nofsza jako partnera do organizowania loterii we współpracy z jednostkami samorządu terytorialnego."
 Błażej Telążka, JELCZ-L.

WYKORZYSTAJ  MOC LOSOWANIA

W TWOIM BIZNESIE

Z Losofix® pomożemy Ci przetestować pierwszą loterię: dobierz rodzaj nagród, ustal czas trwania, próg wejścia i sposób losowania. Przygotujemy Cię do magnetycznych losowań i wzrostu zysków w Twoim biznesie.

Opisz swój pomysł na loterię Losofix Dla Twojego Biznesu

Opowiedz nam jak ma wyglądać Twoje losowanie nagród. Przygotuj kilka informacji, które pozwolą nam przeanalizować najlepsze rozwiązanie dla Ciebie:

  • kiedy chcesz rozpocząć - DATA rozpoczęcia
  • kiedy chcesz losować - DATA zakończenia
  • jaka jest całkowita wartość nagród - pula nagród
  • opis - jak wyobrażasz sobie swoją loterię

 

CHCESZ LOSOWAĆ?

Opisz swój pomysł
na loterię Losofix
dla Twojego Biznesu

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

W ciągu jednego dnia roboczego przeanalizujemy Twój pomysł.

Nie czekaj!
Kliknij i opisz swój pomysł na loterię!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ


Aplikuj do zastosowania loterii Losofix w Twoim biznesie